• Wakacje w przedszkolu

   
 • TVP abc O czym one mówią

   
 • Radio Bajka

   
 • Zdrowy przedszkolak !

   
 • Lokal

  Bezpieczeństwo i doskonałe warunki do nauki, zabawy i wypoczynku:

  Przedszkole Cztery Strony Świata mieści się w dużym wolno stojącym budynku o powierzchni 600 m2 usytuowanym na działacie 1500m2

  Nasze sale dydaktyczne są przestronne i doskonale wyposażone.
  W każdej Sali zainstalowane są kamery. Rodzice mają możliwość podglądania swoich pociech z dowolnego komputera z dostępem do Internetu.

  Lokal spełnia wymogi sanitarne i zaprojektowany jest z myślą o najmłodszych.
  W każdej łazience umywalki oraz toalety są dostosowane do potrzeb dzieci. Temperatura wody przy umywalkach dla dzieci regulowana jest centralnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy stałą temperaturę wody niezależnie od pozycji kurka w kranie, co eliminuje ryzyko oparzeń

  Zdrowe i lekkie posiłki przygotowujemy we własnej kuchni wyłącznie z naturalnych produktów. Jadłospis stworzyliśmy na podstawie planu żywienia, opracowanego przez Biuro Edukacji oraz Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie. Nasze jadłospisy zostały pozytywnie zaopiniowane przez dietetyka – specjalistę do spraw żywienia dzieci w wieku przedszkolnym.

  W naszym przedszkolu zastosowaliśmy wykładziny dywanowe wykonane w technologii zmniejszającej ryzyko wywołania alergii i gwarantującej maksymalny komfort i higienę. Jony srebra zastosowane przy produkcji, powodują że w wykładzinie nie gromadzą się bakterie a kurz nie przywiera do włókien i łatwo daję się usuwać przy codziennym odkurzaniu.

  Wszystkie materiały użyte do wykończenia wnętrz (jak np farby, kleje czy wykładziny) są atestowane (nietoksyczne i bezpieczne). Posiadamy również certyfikaty na meble i inne elementy wyposażenia. Naszą kuchnie wykonano w oparciu o projekt technologiczny zatwierdzony przez Sanepid.

  Nasz Budynek objęty jest pełną ochroną przeciw pożarową i spełnia restrykcyjne wymogi ochrony zagrożenia ludzi ZL II. Dysponujemy system ochrony przeciw pożarowej ( automatyczne oddymianie klatki schodowej, czujniki dymu w każdym pomieszczeniu ) Każda kondygnacja oddzielona jest od reszty budynku drzwiami ogniotrwałymi.

  Zapraszamy do galerii zdjęć